Poäng Fraktion Procent Spelad
2042264 Cryx
13 % 713 gånger
1966732 Legion of Everblight
13 % 698 gånger
1883347 Trollbloods
12 % 720 gånger
1641980 Cygnar
11 % 617 gånger
1640811 Khador
11 % 700 gånger
1472532 Circle Orboros
10 % 516 gånger
1198414 Protectorate of Menoth
8 % 539 gånger
1106485 Skorne
7 % 483 gånger
848438 Retribution of Scyrah
6 % 390 gånger
803274 Mercenaries
5 % 358 gånger
478789 Minions
3 % 211 gånger
274437 Convergence of Cyriss
2 % 111 gånger

Klicka på respektive fraktions logo för att visa mer information

Antal spelare/stad

Resultat baserat på förening

Förening Stad Medlemmar Poäng
DMF Lund 19 2153973 medlemmar »
GAST Göteborg 14 1229781 medlemmar »
Västerås Wargaming Västerås 14 995587 medlemmar »
LBK Norrköping 17 662909 medlemmar »
HFF Halmstad 10 496455 medlemmar »
Unionen Stockholm 2 456697 medlemmar »
SF Lagus Trollhättan 11 454044 medlemmar »
SKROT Stockholm 11 442292 medlemmar »
TOK Halmstad 2 268437 medlemmar »
BBB Göteborg 8 258697 medlemmar »
Armageddon Kinna 5 200048 medlemmar »
2D6 Norge 13 187690 medlemmar »
Hyms Jönköping 9 143662 medlemmar »
Griniga gamla gubbar Malmö 3 123055 medlemmar »
FUSK Umeå 1 76003 medlemmar »
Bromölla Spelförening Sölvesborg 4 74207 medlemmar »
Armagedon Borås 2 68399 medlemmar »
TID Ystad 2 66373 medlemmar »
De Blå Kanoterna Göteborg 6 47819 medlemmar »
SISA Uppsala 1 45445 medlemmar »
FFSF Falkenberg 4 36135 medlemmar »
Cross Gaming Club England 2 25545 medlemmar »
GoB Jönköping 1 24368 medlemmar »
Tärningen Avgör Luleå 1 15993 medlemmar »
VÄS Västerås 3 13114 medlemmar »

Overall grand champion of the world!

Poäng Namn Alias Klubb Stad
441830 Christoffer Wedding Christoffer W GAST Göteborg
344884 Denis Korzun Avessalom Göteborg
340026 Andreas Holm Warholm DMF Lund
312417 Olov Winroth Motherland Västerås wargaming Västerås
306044 Torbjörn Hansson Rexim DMF Lund
304402 Jeppa Resmark Nefrums DMF Malmö
281911 Rickard Nilsson Arlaharen Unionen Stockholm
280385 Christian Nordin Kryddan DMF Lund
265360 Johan Persson Johan Persson TOK Halmstad
250474 Stefan Benediktsson Island Västerås Wargaming Västerås
228079 Tobias Olsson the godfather SF Lagus Lilla Edet
216823 Joakim Rapp Jocke Rapp GAST Göteborg
214113 Johan Dyrlind Rorin Umeå
213659 David Ekelöw LasseKongo BBB Göteborg
203134 Dan Alf Styvis LBK Norrköping
189372 Tue Höjbjerg Tue HFF Halmstad
174786 Gustav Berggren EvilMinion Unionen Stockholm
170089 David Gustafsson theWatchman LBK Linköping
167378 Anders Holm ArneB DMF Lund
163241 Ola Segerberg Falkman Västerås Wargaming Västerås
163186 Filip Zingmark Zinken Umeå
144916 Pär Ardin speedfreek GAST Göteborg
144582 Fredrik Rabén Frejdruk LBK Linköping
142445 Pär-Ola Nilsson Pjaerolaf DMF Lund
141117 Gustav Linderup Jesyce SKROT Stockholm
140245 Magnus Forslund Maffo Sundsvall
140183 Andreas Engström Coil Stockholm
139567 Linus Wallin Talgronth Sundsvall
133012 Alexander Jegendal Greenlock Stockholm
131097 Henrik Eriksson Superrunes Uppsala
126807 Oskar Sibeck eldrak Karlstad
121950 Hugo Svanborg Charmant SKROT Stockholm
116573 David Berggren David Berggren GAST Göteborg
113723 Martin Nyberg Raggy HFF Halmstad
113183 Anders Erestam Argos GAST Göteborg
108116 Erik Sjöberg McGordon Örebro
101906 Johan Bengtsson bengtsson den yngre DMF Lund
100244 Jakob Oskarsson Tossmast3r Uppsala
95567 Henrik Oskarsson Henke Malmö
94737 Kristoffer Håkansson Kristoffer Håkansson DMF Lund
92342 Mathias Dreifäldt Mutantias Katrineholm
91740 Robin Andersson Robizh Umeå
91052 Fredrik Spåre Spankedsurfer Örebro
89999 Niclas Ledin Warpstoned Umeå
89843 Johan Sånesson såne DMF Lund
88398 Albin Rosberg Albin DMF Lund
88082 Jens Mattsson Ironjens DMF Lund
87472 Mattias Bergström Mosquito GAST Göteborg
85953 Daniel Leidemark Leidermark Linköping
85576 Niklas Bergmark The Tallest Stockholm
83750 Jarle Svendsrud 2D6 Norge
80827 Robin Fredman Armageddon Borås
78826 Arvid Österlund Penguin Västerås Wargaming Västerås
78379 Oliver Säfström Safstrom HFF Falkenberg
78294 Alexander Oskarsson modulen Stockholm
77385 Erik Bäckström Andersson Skylight Sundsvall
76907 Oscar Oelrich eOscar Uppsala
76003 Benjamin Hyvönen Bebben FUSK Umeå
71373 Andreas Graae ag Armageddon Kinna
69362 Per Nilsson Sandin Sundsvall
66352 Magnus Wendel Magnus Griniga gamla gubbar Malmö
64871 Martin Larsson Maidenmaniac Armagedon Borås
63851 Martin Törngren Wabach Umeå
62740 Johan Adamsson JohanA Norrköping
57619 Markus Andersson MarkusA Katrineholm
57153 Joakim Blom BLom Norrköping
55537 Mathias Tell Busungen SF Lagus Trollhättan
55332 Adam Albiin HG SKROT Stockholm
54256 Jonas Brand Norge
53816 Joakim Langebäck Jocke Stockholm
52603 Henrik Gavell Sundsvall
52498 Kalle Åstrand Boxer Uppsala
52071 Fredrik Söderman Sockerplast Umeå
51873 Johan Ljungström Kombat Lund
51243 Adam Thiede Adama16 Västerås Wargaming Västerås
51081 Patrik Rasmusson Isen Linköping
51081 Axel Rydén Izin DMF Lund
50754 Erik Söderlind RandomUppsalaDude Uppsala
50262 Erik Holm DeadRaven Karlstad
49757 Gil Surepi Gil Köpenhamn
49381 Nicke Martinsson Cursed HFF Halmstad
49185 Morgan Åkesson Höör
47859 Tobias Lundmark Klasseko Umeå
47654 Robert Jahn Wittmarch SF Lagus Trollhättan
45786 Jens Andreasson Umeå
45445 Joakim Bjelkås Hindisis SISA Uppsala
45002 Jakob Rosberg Jakob DMF Lund
44768 Simon Svensson Mystifax Bromölla Spelförening Kristianstad
44432 Erik Öhman Viggo3000 Stockholm
42969 Tero Serkijärvi prkl Finland
42608 Teemu Aro TheEmu Finland
42226 Stefan Hallberg Le Saboteur Norrköping
41256 Samuel Sandholm Samuel GAST Göteborg
40672 Peter Holmquist Honken Sf Lagus Trollhättan
40588 Mattias Nilsson TID Ystad
40410 Anthony Lindholm Anthony Lund
40226 Erik Mårtensson Seviath Hyms Jönköping
39694 Johan Lindsten intronaut Hyms Jönköping
39281 Fredrik Bäckstrand Stockholm
39008 Karim Muammar Sinsect SKROT Stockholm
38588 Anders Levay levay Västerås Wargaming Västerås
38541 Jens Stavnshöj Frekke Skövde
38521 Björn Wahlstrand Beaver LBK Örebro
38349 John Sunesson Load Sundsvall
37799 Daniel Tönnberg DanielT Norrköping
37737 Lars Nygren Blueskin Stockholm
37492 Jack Johnsson Jerrus Stockholm
37409 Joakim Hasser Jiwz Stockholm
36910 John Tapper John Stockholm
36514 Per Stening Pstening Malmö
36031 Anders Prezent orkarintemåla Stockholm
35477 Jan D Souza Danmark
34606 Jaakko Uusitupa Finland
34436 Pierre Ohlsson Pirrekurr Linköping
34254 Christopher Josefsson Cassarus Armageddon Borås
34107 Cornelius Dyhre-Poulsen Danmark
33400 Tobias Levay Burman Sherlock Västerås Wargaming Västerås
33016 Magnus Öberg Öberg Griniga gamla gubbar Malmö
32936 Daniel Krans dannej HFF Falkenberg
32462 Erik Sandström AngelSanguine Umeå
31995 Emil Rosenberg Emil Västerås Wargaming Västerås
31614 Andreas Johansson Umeå
31541 Robin Blom Muggen Flen
31110 Henrik-Pekka Henttonen Finland
31039 Marcus Arvidsson KaffeMarcus DMF Malmö
30775 Linus Oscarsson Chillout FFSF Falkenberg
30741 Christofer Andersson Koftan Linköping
30505 Anders Forsmark Fnord SF Lagus Västerås
30052 Marcus Eriksson Prins Termos Umeå
28367 Oskar Kinding Morkai Stockholm
28338 Björn Hedberg Benknäckar Björn Stockholm
28062 Rolf Strandin Aborach Stockholm
27131 Paul Lindén levoan SF Lagus Trollhättan
27022 Johan Backlund Skellefteå
27000 Albin Olsenmyr Bagarn Uppsala
26866 Evgenii Mihailovsky Vitryssland
26417 Fraser McFetridge Skottland
26406 Marcus Wikström Waywatcher Skellefteå
26260 Michael Björeling MadMike Hyms Jönköping
25916 Erik Gustavsson Gspirate Lund
25799 Dick Weimer Nogin Bara
25785 Dan Kling BigMax TID Ystad
24923 Dennis Urbaniczky Volphina HFF Halmstad
24874 Samuel Wikström Jokkmokk
24787 Per Sturesson LillePer GAST Göteborg
24368 Peter Alsén Flogger GoB Jönköping
23687 Peder Harty BoBo Griniga gamla gubbar Malmö
23456 Michael Flycht-Eriksson Flychten Katrineholm
22594 Anton Brunberg heraldTyphus LBK Linköping
22490 Mattias Wallenberg MWallenberg Luleå
22259 Hugo Nordland Huggeman Lund
21609 Viktor Larsson Patrasque Piteå
21500 Pablo Jara Barría Drago SKROT Stockholm
21242 Peter Svedenberg Svedenberg Katrineholm
21209 Michael Dick Skottland
21051 Henrik Tegman Zahmet Ö-vik
20678 Marcus Palmberg WindlordRyu SKROT Stockholm
20339 Alexander Nilsson Karlstad
19792 Mikael Carlsson Mork Stockholm
19743 Göran Farm Goranfarm SKROT Sundsvall
19450 John Allgulander Skellefteå
19426 Mikael Kjellberg Crepusculum Bromölla Spelförening Olofström
19317 Oscar Ermling Arriz Skellefteå
18086 Christoffer Liljesson Reffotsirk De Blå Kanoterna Göteborg
18082 Nils-Martin Lundsgård snookered DMF Lund
18079 Oliver Marklund Skellefteå
17901 Lars Lejon Stenlund MrCheeze Umeå
17513 Erik Ivarsgård Zachnafein Borlänge
17116 Daniel Bergström setomidor Umeå
16974 Mattias Orell Västerås Wargaming Västerås
16912 Christian Fagerholm elaktomte Vetlanda
16742 Norbert Brunnhuber Norbert Cross Gaming Club England
16408 Emil Andreassen Danmark
16275 Marcus Orell Västerås
15993 David Lindegren Igthorn Tärningen Avgör Luleå
15956 Nikolaj Ulf Rasmussen
15876 Jonathan Lindgren Stockholm
15805 Nils Eversson Nils Karlstad
15654 Johan Strand Juhat Malmö
15600 Johan Zettergren Örebro
15590 Peter Bom Jensen Danmark
15465 Per-Anton Wallander Klus LBK
15352 Calle Dickfelt CalleD LBK Linköping
15350 Erik Boge Booogeyman GAST Göteborg
15341 Arvid Nordland Lund
15242 Christian Vestöl Norge
15146 Soren Jacobssen Danmark
15106 Robin Maukisch Tyskland
14773 Viktor Olsson Happy_meal Malmö
14705 Mikkel Christensen 2D6 Norge
14652 Hermanni Raatervara Finland
14495 Daniel Svensson Lunaticman Norrköping
14476 Martin Petersson LM BBB Göteborg
14312 Anton Hansson Pastorn Örebro
14204 Emilio Miranda Muffin SKROT Stockholm
14021 Emanuel Belander Getsemane Piteå
13977 Laurents Rønved Danmark
13928 Gard Andresen 2D6 Norge
13638 Sverre Reikvam 2D6 Norge
13596 Paul Bridge Danmark
13532 Christian Berntson UtgardarLoke De Blå Kanoterna Göteborg
13303 Alexander Loginov Ryssland
13075 Christian Åkerström NanoCry Stockholm
13020 Thomas Fagerholm mahkal Växjö
12609 Johan Asplund Asplund GAST Göteborg
12578 Andreas Hamnebo Klimpen BBB Göteborg
12544 Daniel Simeonsson Dtox Jönköping
12529 David Sandström Umeå
12388 Piotr Krasowski PIT_91 Katrineholm
12332 Jonatan Ross kmzz0r LBK Linköping
12250 Jarkko Vahamaa Finland
12000 Tom Guan USA
11893 Benjamin Füzi Tyskland
11748 Tor Egil Fusdahl 2D6 Norge
11691 Niklas Nyrell Karlstad
11687 Sebastian Berg Zeb HYMS Jönköping
11641 Johan Palm JoPa Katrineholm
11602 Martin Hansen Göteborg
11544 Jonas Nyrén Karlstad
11532 Niko Ranta Finland
11530 Kasper Ornstein Mecklenburg Lund
11211 Markus Hägg BBB Göteborg
11000 Peter Sagebro Sundsvall
10975 Asbjorn Willersund
10903 Jan Jakubowski Nibblit Borlänge
10859 Daniel Sülla Ethania Falun
10855 Mikko Kulmala Finland
10775 Peter Axelson Docktor D Skövde
10742 Jesper Unander-Scharin Stockholm
10661 Nikolaj Rasmussen Danmark
10500 Alasdair Johnstone Skottland
10462 Martin Johansson middle Hyms Värnamo
10314 Nicholas Lohrmann 2D6 Norge
10137 Johan Baggesen Danmark
10043 Tobias Hörnfeldt Azoth Stockholm
10035 Amund Stokke Norge
10034 Mårten Dahlberg Ö-vik
10028 Weyne Anderson Watson Uppsala
10002 Malte Johansson Malte Skövde
9964 Sascha Maisel Tyskland
9917 Swen Österberg Yautja LBK Linköping
9850 Birk Åstrand Logic Hudiksvall
9814 Cemal Gülseven Cemal Falkenberg
9794 Niklas Ivarsson Karlstad
9761 Tobias Cramnell Västerås
9727 Christoffer Högberg shusai
9665 Daniel Connock Ålstorp
9514 Jonas Strandberg Upplands Väsby
9426 Rickard Frisk Engelbrektsson
9396 Niklas Karlsen Najke Skellefteå
9275 Toni Kortelainen Umeå
9272 Josef Widén Uppsala
9269 Espen Dahl
9254 John Henneli 2D6 Norge
9165 Carl Hellman Bharles Helsingborg
9150 Miika Pasma Rashia Örebro
9035 Gustav Kullring gkullring Malmö
8955 Alexander Blåholtz Blauholtz Sf Lagus Trollhättan
8929 Philip Molin-Wilkinson Örebro
8927 Sebastian Söderström Armageddon Borås
8803 Adam Williams Cross Gaming Club England
8750 Tommy Lindberg Stockholm
8690 Mattias Jensen Stockholm
8675 Mattias Jonsson Umeå
8606 Tom Nordström Piteå
8506 Petter Jessen Jequeyl Göteborg
8306 Oskari Backman Finland
8226 Tobias Vidlund Ystad
8207 Leif Bohli 2D6 Norge
8166 Elias Tjärnhage Errorr Umeå
8127 Henrik Nyberg Ystad
8000 Dmitriy Konstantinov Ryssland
7971 Dennis Palmkvist Dennis Palmkvist Västerås Wargaming Västerås
7962 Johan Selin RejjeN Sundsvall
7931 Sami Suikki Finland
7915 Mats Aubell
7760 Anders Willhelmsson Stockholm
7737 Rickard Pettersson Yaldo LBK Linköping
7615 Benjamin Kierkegaard Kristiansen
7521 Samu Järvinen Finland
7505 Morten Gran 2D6 Norge
7425 Niels Pecherz
7342 Fredrik Stenbäcker
7319 Teppo Aro Finland
7312 Antti Jussila Finland
7200 Christian Vouilloz
7198 Conny Karlsson Inquizarus SF Lagus Trollhättan
7163 Mikke Ketola Finland
6917 Anders Nyström Skövde
6857 Andreas Eriksson MasterJ Umeå
6750 Jimmy Fältskär Berg Skellefteå
6705 Michael Lindström Pixeleye Sala
6689 Erik Dahlman AchtungPanda GAST Göteborg
6688 Juho Norokitö Chromeoo Finland
6640 Andreas Göransson LBK Linköping
6548 Mathias Groth De Blå Kanoterna Göteborg
6388 Tom Johansson Ystad
6300 Christian Brubakken Norge
6292 Dan Karlsson Barjack Skövde
6285 Kevin Vikström GAST Göteborg
6239 Mikael Fagerholm Vetlanda
6229 Joakim Rasmusson raycro Linköping
6090 Jakob Nyberg Umeå
6071 Olli Reunanen Finland
6057 Adam Carlsson Örebro
6000 Tobias Widlund Ystad
6000 Charles Soong Kanada
5990 Martin Moberg Moberg Karlskoga
5989 Dave Munro AlmightyFishtank Uppsala
5923 Richard Grandt Bobooo Hyms Jönköping
5865 Glenn Brunmar Brunmar Malmö
5771 Frej Åstrand Madhatter Hudiksvall
5741 Jacob Hjort De Blå Kanoterna Uddevalla
5667 Marko Eerola Vasa
5609 Magnus Olsson Stockholm
5569 Tatu Purhonen Finland
5445 Tomas Lööw Tirpen LBK Linköping
5429 Paul Svensson Refraint Stockholm
5425 Viktor Lindgren VÄS Västerås
5394 Emil Svensson Emils Bromölla Spelförening Kristianstad
5384 Patrick Lavin Västerås Wargaming Västerås
5322 Marc Forsmark Nielsen  Danmark
5313 Magnus Matz Tyskland
5298 Eoin Dornain Irland
5289 Fredrik Seijsing Seijsing Umeå
5278 Mikkel Ernst Danmark
5272 Tuukka Kallas Finland
5244 Mikael Rosell Rossan78 Linköping
5204 Niclas Berg Qucas Umeå
5147 Carl Johansson CJ Linköping
5133 Jens Johansson Stockholm
5077 Andreas Malmström AndreasMalmström HYMS
5039 Joonas Heinonen
5030 Kasper B. Larsen Danmark
5000 Ludvig Wulff SKROT Stockholm
4997 Henrik Åslin Sundsvall
4949 Mats Weingård Borlänge
4930 Patrik Fransson Skövde
4920 Peter Rodler Danmark
4831 Michael Nyberg Micke Stockholm
4817 Tobias Lindqvist Malmö
4815 Linus Jönsson entite LBK Linköping
4757 Stian Engebretsen Norge
4750 Johan Eriksson Hepatit B Göteborg
4705 Viktor Carlson Sikil Linköping
4667 James Hemingway Armageddon Borås
4646 Peter Andersson Treefinger Göteborg
4633 Wictor Hoffman VÄS Västerås
4619 Johan Eng Irrbloss Bromölla Spelförening Sölvesborg
4599 John Wargh Skellefteå
4564 Johan Persson Iskariot Sf Lagus Trollhättan
4522 Johan Karlsson JoHAn Katrineholm
4441 Merete Innleggen 2D6 Norge
4423 Kristoffer Näsström Skellefteå
4400 Per Sandin
4325 Björn Kostkevicius Kristianstad
4303 Terje Boye Finland
4293 Ola Örnberg Umeå
4267 Viktor Holtenäs ingenork Malmö
4233 Ville Pakkonen Finland
4225 Robert Grönlund
4209 David Sjöberg
4175 Robert Wallin Göteborg
4136 Andreas Andersson Stockholm
4100 Martin Wikström Göteborg
4082 Sebastian Kaas Petersen Danmark
4022 Andreas Nedmark Göteborg
4004 Nima Yaghmai 2D6 Norge
3998 Johan Ridell Oneeyedpainter Malmö
3968 Christofer Fahlgren Umeå
3944 Jimmi Ancons Jimmi HFF Halmstad
3882 Anton Alekseevich Ryssland
3868 Merete Friis Norge
3834 Hannes Rolf MagisterRolf Stockholm
3800 Ola Byström Ö-vik
3766 Jacob Kleffel Danmark
3709 Mikael Olsson Göteborg
3679 Emil Penson Göteborg
3656 Leif Barleben Norge
3611 Matthias Borris Luleå
3595 John Andersson Hellnas Linköping
3589 Jonas Böös Stockholm
3579 Charlie Andersson-Wistbacka Angarosh Katrineholm
3528 Gustaf Eklund StargateNerd Armagedon Borås
3500 Christian Berg
3451 Christoffer Kullberg Piteå
3440 Andreas Norman Luleå
3391 Alfred Sydow Sydow Stockholm
3356 Vesa Niemi
3341 Daniel Påhlsson Upplands Väsby
3333 Carl Rydén
3273 Juho Hinkanen Vasa
3269 Jaromir Skirmuntt Polen
3250 Geir Vedeld 2D6 Norge
3167 Niklas Nibe Stockholm
3165 Joakim Eriksson Norrköping
3141 Joe Jephson
3122 Daniel Andersson Lund
3113 Paulo Marques Malmö
3092 Sergei Lakissov Estland
3088 Tomas Olsson Karlstad
3085 Gustav Syren Stockholm
3077 Jimmy Johansson Jimmy Johansson TOK Varberg
3073 Kasper Bie Danmark
3056 Jouni Ståhlhane VÄS Västerås
3040 Mikko Kaskinen
3020 Johan Alvehus Lund
2989 Simon Jonsson De Blå Kanoterna Göteborg
2946 Hans-Leonard Kjernes 2D6 Norge
2940 Gustav Mutti Stockholm
2933 Albin Andersson HYMS Jönköping
2933 Robin lundin BBB Kungälv
2917 Mikael Olsson Umeå
2905 Daniel Sjunnesson FFSF Falkenberg
2889 Alexander Vasberg Dementation Stockholm
2857 Mikael Lindford Ö-vik
2826 Sara Fager Larsson SF Lagus Trollhättan
2802 Alex Husak Husak Göteborg
2786 Sebastian Petersen Danmark
2762 Michael Christiansen
2738 Stefan Dahlgren Skövde
2669 Tomas Eenfeldt Stockholm
2667 Tom Hutchings England
2650 Robert Lagerlöf Uppsala
2650 Anders Nøhr Danmark
2621 Mikael Tönnberg
2600 Janne Mikkola Finland
2600 Alexander Ivanovic
2570 Rasmus Schyberg Holland Danmark
2557 Daniel Nyberg Awarl Uppsala
2510 Tommy Höijer SKROT Stockholm
2417 Joel Rading Malmö
2400 Thomas Sjöstrand sjostrand Katrineholm
2364 Jonas Peltomäki Frövi
2333 Fredrik Erixon
2330 Tim Nordenström Piteå
2318 Mohamed Lamri Danmark
2286 Richard Kerry neathleanan Höganäs
2271 Patrik Dymling Eslöv
2238 Jani Kautto Finland
2231 Elias Lindqvist Trukson Skellefteå
2229 Andreas Warnerup Fnixkrit Svedala
2217 Juha Paananen Finland
2200 Andrew Sivula USA
2167 Tomas Johansson TompaJ Stockholm
2142 Erno Pasanen Finland
2136 Max Malm Skellefteå
2133 Elias Andersson Lund
2132 Sören Kongsgaard Danmark
2119 Carl Monke Lund
2115 Troels Hugo Cederholm Danmark
2111 Tommy Runesson Norrköping
2109 Joakim Arninger Västerås Wargaming Västerås
2100 Per Josefsson perpl_hejz Linköping
2077 Janos Poha Smett Stockholm
2077 Henrik Augustsson Kristianstad
2071 Mathias Carling Butte Södertälje
2059 Jenny Lööw LBK Linköping
2053 Richard Alfredsson Borlänge
2034 Jerry Hammarberg Contorter Skene
2024 Carl-Johan Hjert Pistonhead Stockholm
2020 André Löfvenius Västerås
2016 Viktor Engström Göteborg
2010 Jerry Tancred SnakeEye LBK Linköping
2003 Person ej rankad
2000 Andreas Winberg Älvängen
2000 Kim Strandberg
2000 Per Stureson
2000 Endre Fodstad Norge
2000 Erik Leander Pellevin Stockholm
1957 Karl-Johan Wallander
1957 Kenny Lull Umeå
1952 Simon Wessel Ystad
1950 Stephan Garmark Danmark
1934 Henry Hyttinen Finland
1923 Mathias Kastling Södertälje
1911 Matias Väätäinen Finland
1899 Hannes Huggert Göteborg
1896 Arvid Blomberg Stockholm
1861 Rickard Eriksson Katrineholm
1860 Sebastian Routh
1838 Emil Fröjdhammar Sala
1835 Joel Högberg
1819 Magnus Blütecher Dysthe Norge
1750 Martin Jönsson Roxo Stockholm
1750 Filip Larsson Uppsala
1714 Christian Sjöberg Norrköping
1714 Daniel Bohman Luleå
1667 Kettil Brochmann Stockholm
1667 John Fröberg Örebro
1636 Björn Sjölund Västerås Wargaming Västerås
1574 Gergely Gati Polen
1556 Gustav Weberup DMF Lund
1518 Eetu Jokinen Finland
1500 Jörgen Wistbacka Katrineholm
1500 Martin Johansson HFF-Martin HFF Lund
1455 Per Engström FFSF Falkenberg
1400 Johan Qvist Qvistus DMF Lund
1400 Natanael Lennartsson AfternoonRocket Hyms Jönköping
1400 Stefan Karlsson BBB Kungsbacka
1375 Jim Svensson Luleå
1371 Piotr Palacz Polen
1364 Benjamin Carlsson Benne HFF Halmstad
1333 Björn Åstrand Uppsala
1333 Jimmy Bagge Örebro
1333 Jonathan Karlsson Umeå
1333 Tobias Person
1333 Tobias Karringer
1329 Anders Gustavsson Lasse Västerås Wargaming Västerås
1328 Botond Gati Ungern
1273 Hampus Friede Uppsala
1273 Nathaniel Lindén BBB Kungsbacka
1267 Jan Faläng
1263 Robban Stockholm
1250 Jonas Nilsson SKROT Stockholm
1250 Magnus Gustavsson Göteborg
1250 Linus Lindgren Borlänge
1250 Oskar Nilsson Göteborg
1250 Robin Nordstöm Lund
1231 Thomas Stockholm
1231 Niklas Banck Malmö
1231 Kristian Bergström Borås
1231 Kim Strandberg Embergem Malmö
1217 Adam Lindh Quivy LBK Linköping
1214 Jan Ozdarski Polen
1200 Veine Uppsala
1200 Torfinn Gustafsson Umeå
1182 Pontus Boström Umeå
1182 Magnus Fagerholm
1167 Wiktor Olsson
1167 Kasimir Ehrenborg DMF Lund
1167 Jimmi Gustavsson BBB Kungsbacka
1154 Henrik Persson Katrineholm
1149 Christian Tellefsen Norge
1143 Patrick Oeschlin
1143 Tobias Johansson
1125 Martin Isacsson Norrköping
1111 Henrik Nedgården Katrineholm
1111 Göran Hellkvist Katrineholm
1111 Daniel Prisfyndetson Ankh Uppsala
1111 Markus Eriksson Umeå
1111 Peter Sandberg Lund
1105 Mikael Ekwall Stockholm
1091 Lenny D Stockholm
1090 Christoph Schrage
1077 David Hagman
1077 Jani Pakkari Vasa
1077 Philip Dockered Skövde
1071 Daniel
1071 Roger Forsman Sundsvall
1067 Skander Fanni Fanni GAST Göteborg
1067 Henrik Wallmark Malmö
1059 David Åberg
1057 Gier Vedeld Norge
1053 Björn Carlsson Göteborg
1053 Henrik Johannesson Göteborg
1053 David Truedsson Lund
1037 Juho Auer Finland
1034 Jacob Norrgård Östersund
1000 Magnus Haglund
1000 Petter Eriksson SirOwe Katrineholm
1000 Mattias Fredriksson Göteborg
1000 KarlGustav Linderup DMF Lund
1000 Anders Stafberg Uppsala
1000 Philip Karlsson Örebro
1000 Fredrik Einarsson FFSF Falkenberg
1000 Henrik Skirfors Stockholm
1000 Sebastian RedHed Uppsala
1000 Daniel Wictor Malmö
1000 Ludvig Irmalm Stockholm
1000 Björn Svensson Karzack Umeå
1000 William Fernerud Umeå
1000 Nils Gustafsson Umeå
1000 Elias Holmgren
1000 Fredrik Back Sundsvall
1000 Jens Bak Skövde
1000 Hampus Olsson Mini
1000 Fabian Lundgren LBK
1000 Andreas Vikberg Sundsvall
1000 Jonas Lindgren Stockholm
968 Fredrik Lund
963 Oskar Huhtaniska Umeå
957 Owe Wennberg Umeå
955 Jens Wistbacka Geezer Katrineholm
952 Lukas Lindkvist Borlänge
952 Simon Kristoffersson Lund
952 Neil Kerr Skcuzzlebumm Göteborg
951 Robin Karenko Finland
947 Christoffer Rosenvik
947 Albin Bäckström
947 Lars Eldborn Alvsbyn
941 Mats Berg GAST Göteborg
941 Erik Elinge
941 Helena Moen Skellefteå
938 Martin Stockholm
933 Rikard Nilsson Helsingborg
933 Erik H Stockholm
933 Simon Nyström Skellefteå
933 Anne Jensen
933 Andreas Lagemyr HFF Halmstad
933 Mattias Dalman Skellefteå
933 Anton Wallin Sundsvall
933 Anton Fogelberg Uppsala
933 Niclas Johansson Malmö
929 Soren Anders Sorensen Danmark
923 Stefan Stafberg Uppsala
923 Joakim W Örebro
923 Jens Karlsson De Blå Kanoterna Göteborg
923 Filip Höglund SF Lagus Trollhättan
923 Loke Wallmo Shimmer Stockholm
922 Sampo Mäntylahti Finland
917 Emil Salerud
909 Johan Olsson Göteborg
909 Andreas Holm Örebro
909 Julian Cederlöf Umeå
909 Mattias Ahlström Stockholm
909 Magnus Lyrberg Stockholm
886 Mikkel Mandal Danmark
852 Jonas Mase
848 Simon Sorensen Danmark
844 Kristoffer Sahlin
796 Mike Bolin
773 Robin Ottoson Stockholm
764 Peter Öhman Sundsvall
733 Erik Abrahamsson
697 André Sydow Stockholm
685 Jan Müller Stockholm
664 Eva-Maria Treml Umeå