Iron Moot 2013 Iron Gauntlet

  • Datum: 2013-11-30 - 2013-11-30
  • Plats: Göteborg
  • Länk: Klicka här
  • Format: 50p, 2 listor, Målningskrav, 2 listor som kan vara från olika fraktioner
Plats Namn Alias Förening Stad Fraktion Poäng
1 Jan D Souza Danmark 18375 mer info »
2 Christoffer Wedding Christoffer W GAST Göteborg 12250 mer info »
3 Torbjörn Hansson Rexim DMF Lund 9188 mer info »
4 Jakob Oskarsson Tossmast3r Uppsala 7350 mer info »
5 Johan Persson Johan Persson TOK Halmstad 6125 mer info »
6 Andreas Holm Warholm DMF Lund 5250 mer info »
7 Jaakko Uusitupa Finland 4594 mer info »
8 Dan Alf Styvis LBK Norrköping 4083 mer info »
9 Stefan Benediktsson Island Västerås Wargaming Västerås 3675 mer info »
10 Erik Sjöberg McGordon Örebro 3341 mer info »
11 Paul Bridge Danmark 3063 mer info »
12 Benjamin Kierkegaard Kristiansen 2827 mer info »
13 Gard Andresen 2D6 Norge 2625 mer info »
14 Johan Dyrlind Rorin Umeå 2450 mer info »
15 Per Sturesson LillePer GAST Göteborg 2297 mer info »
16 Henrik Eriksson Superrunes Uppsala 2162 mer info »
17 David Gustafsson theWatchman LBK Linköping 2042 mer info »
18 Denis Korzun Avessalom Göteborg 1934 mer info »
19 Rickard Nilsson Arlaharen Unionen Stockholm 1838 mer info »
20 Anders Holm ArneB DMF Lund 1750 mer info »
21 Tue Höjbjerg Tue HFF Halmstad 1670 mer info »
22 Nikolaj Ulf Rasmussen 1598 mer info »
23 Teemu Aro TheEmu Finland 1531 mer info »
24 John Tapper John Stockholm 1470 mer info »
25 Mathias Groth De Blå Kanoterna Göteborg 1413 mer info »
26 Daniel Leidemark Leidermark Linköping 1361 mer info »
27 Niclas Ledin Warpstoned Umeå 1313 mer info »
28 Erik Söderlind RandomUppsalaDude Uppsala 1267 mer info »
29 David Ekelöw LasseKongo BBB Göteborg 1225 mer info »
30 Viktor Larsson Patrasque Piteå 1185 mer info »
31 Jonas Brand Norge 1148 mer info »
32 Fredrik Söderman Sockerplast Umeå 1114 mer info »
33 Leif Bohli 2D6 Norge 1081 mer info »
34 Albin Olsenmyr Bagarn Uppsala 1050 mer info »
35 Cornelius Dyhre-Poulsen Danmark 1021 mer info »
36 Tobias Olsson the godfather SF Lagus Lilla Edet 993 mer info »
37 Terje Boye Finland 967 mer info »
38 Arvid Österlund Penguin Västerås Wargaming Västerås 942 mer info »
39 Olov Winroth Motherland Västerås wargaming Västerås 919 mer info »
40 Tobias Cramnell Västerås 896 mer info »
41 Jeppa Resmark Nefrums DMF Malmö 875 mer info »
42 Johan Bengtsson bengtsson den yngre DMF Lund 855 mer info »